Atribuită
Cumpărare directă
TUB KP ML 20 2.92 58.82;DISC FLEX BUC 5 10.08 50.42;DISC FLEX BUC 5 3.78 18.91;TIJA FILETATA BUC 24 6.30 151.26;VARF PH BUC 10 2.94 29.41;SPUMA POLIURETANICA BUC 2 23.53 47.06;TEAVA CUPRU 22 BUC 2 56.30 112.61;POLISTIREN BAX 1 47.90 47.90;MISTIRIE BUC 2 10.50 21.01;BURGHIU BETON 65CM BUC 2 29.41 58.82;COT CUPRU 22 BUC 10 3.19 31.93;COT CUPRU 15 BUC 10 2.94 29.41;CLEME 15 BUC 15 0.42 6.30;CUTTER BUC 2 8.40 16.81;PISTOL POLIURETANIC BUC 1 52.94 52.94;MUFA CUPRU BUC 1 2.94 2.94;RULETA 5ML BUC 1 13.45 13.45;SFOARA ZIDIRIE BUC 2 12.61 25.21;BURGHIU LEMN BUC 1 20.17 20.17;RACORD BUC 2 5.46 10.92;CIMENT BUC 10 19.75 197.48;PRELUNGITOR 50ML CU TAMBUR BUC 1 221.01 221.01;DIBLU M10 BUC 600 0.29 176.47;SAIBA M12 BUC 100 0.29 29.41;
- Număr anunț
- DA28514560
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- METAC SRL (CUI 1250412)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430 RON
- Valoare atribuită
- 1.430 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.