Atribuită Cumpărare directă

Zugraveli interioare(1250mp*8ron/mp); zugraveli exterioare(250mp*25ron/mp); amortizare(1500mp*7ron/mp); tencuit(20mp*65ron/mp); razuit(200mp*35ron/mp); gletuit(150mp*30ron/mp); vopsit in ulei(60mp*25ron/mp); cheltuieli neprevazute 5%

Număr anunț
DA28575681
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER SOVATA (CUI 4376025)
Furnizor / câștigător
AGOSTON FERENC PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 21848349)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.260 RON
Valoare atribuită
43.260 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.260 RON

din 43.260 RON estimat