Atribuită
Cumpărare directă
: Var 2kg 8 x 6 lei Aracet 0,5kg 4 x 4,5 lei Adeziv Picatura 1 x 6 lei Burghiu fi5 4 x 5 lei Surub fi5 90 x 0,10lei Panza bonfaier 6 x 1,5lei Vinclu 9 x 1 Diluant 1L 3 x 9,5lei Holsurub 6x90 6 x 0,50lei Panza adeziva 100 3 x 4,50lei Lavabil 8,5L 2 x 72lei Rezerva trafaket 10cm 20 x 4lei Amorsa 1L 1 x 12lei Vopsea IDEEA 4L bej 3 x 101lei Solutie antimucegai 750ml 4 x 31lei Glet CT126 20kg 1 x 47lei Pensula 30mm 1 x 4lei Pensula 70mm 1 x 7,50lei Mufa furtun 3/4 2 x 8,50lei Furtun silicon 3/4 4 x 6lei Garnituri 3/4 15 x 0,50 lei Placa polistiren 3mm 7 x 29lei Parchet laminat 8mm 18 x 69lei Mufa Ghebo 1/2 3 x 32lei Radiator otel 22x600x1800 3 x 525 Radiator otel 22x600x1600 3 x 470lei Electrozi 4,5kg/cutie 1 x 75lei Disc 125 2 x 9,5lei Plinta parchet 30 x 15le
- Număr anunț
- DA28600992
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
- Furnizor / câștigător
- REGENT IMPEX SRL (CUI 5058860)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.045 RON
- Valoare atribuită
- 5.045 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.