Atribuită
Cumpărare directă
Documentatie cadastrala de dezmembrare imobil pentru imobilul cad: 103230 Ghimbav inscris in CF 103230 Ghimbav , adresa: Loc. Ghimbav, Str Morii, Nr.14, Jud. Brasov, Jud. Brasov, in surpafata de 580 mp– valoare documentatie 1300 ron ( cu TVA inclus) + Taxe OCPI Acte necesar: - Extras CF
- Număr anunț
- DA28600824
- Autoritate contractantă
- Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
- Furnizor / câștigător
- PFA Axente Monica Florentina (CUI 33007722)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.