Atribuită Cumpărare directă

Servicii de traducere (Rev.2) DESCRIERE: 1. Limba Germană = 33 pag. X 10 lei = 330 lei 3. Limba Engleză = 21 pag. X 10 lei = 210 lei 4. Limba Italiană = 5 pag. X 10 lei = 50 lei 5. Limba Spaniolă = 2 pag. X 10 lei = 20 lei 6. Limba Franceză = 16 pag. X 10 lei = 160 lei TOTAL = 770 LEI

Număr anunț
DA28567983
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA DAMBOVITA (CUI 24714651)
Furnizor / câștigător
ANAISCONS SRL (CUI 15055730)
Cod CPV
79530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770 RON
Valoare atribuită
770 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770 RON

din 770 RON estimat