Atribuită
Cumpărare directă
RACORDURI TEVI - MUFA PPR Q20*3/4 FI 1*5.04RON NIPLURI ZN 3/4 1*2.10RON MUFA PE Q32*1'' FI 1*5.04RON NIPLU ZN 1'' 1*4.20RON REDUCTIE 1''-3/4 ZN 1*3.78RON COT 1'' ZN IE 1*5.04RON NIPLU ZN 1'' 1*3.78RON TEU ZN 1'' 1*-5.46RON MUFA PE Q32*3/4 FI 2*5.46RON NIPLU ZN 3/4 4*2.10RON REDUCTIE ZN 1''-3/4 2*3.36RON COT PE Q32 4*7.56RON STUT 1'' 1*5.46RON COT PE Q32*1'' FI 1*6.73RON DOP ZN 1'' 10*3.36RON MUFA GEBO 1'' FE 2*36.98RON MUFA GEBO 1'' FI 1*-38.66RON DOP ZN 1'' 1*3.36RON MUFA PE Q32*1'' 2*5.04RON MUFA PE Q32*1'' FI 2*5.46RON MUFA PE Q32*1'' FE 1*5.46RON DOP ZN 3/4 5*2.10RON PRETURILE SUNT FARA TVA
- Număr anunț
- DA28581984
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
- Cod CPV
- 44163230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199 RON
- Valoare atribuită
- 199 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.