Atribuită
Cumpărare directă
SINA GHIDAJ 3*2.52RON GREBLE METALICE 5*13.03RON GREBLE PLASTIC 3*8.40RON COZI GREBLE 3*12.18RON PRELUNGITOR 7M 1*57.14RON COADA SAPA 1*12.18RON SAPA 1*31.93RON SAPA 1*21.85RON SINA TRECERE 1*11.76RON RAFT METALIC 1*125.97RON AERISITOR AUTOMAT 1*25.00 BATERIE CADA 1*85.72RON COT REZERVOR WC 1*10.93RON COT REZERVOR WC 1*10.93RON FURCA 1*285.50RON COADA FURCA 1*13.45RON REZERVOR TOALETA 1*63. 87RON RACORDURI 2*29.84RON BATERII R3 4*2.94RON CUPLA FURTUN 6*4.20RON CABLU 3*15 4*3.11RON PAT CABLU 2*3.78RON STECHER 1*9.24RON PRIZA DUBLA 1*17.64RON BANDA ADEZIVA 1*13RON TIJA FILETANTA 3*6.30RON PIULITE, SAIBE 1*2.30RON REZERVOR WC 1*89.08RON SCURGERE LAVOAR 1*8.83RON SUPORT BALUSTRADA 2*13.87RON DIBLURI, PREZOANE MANA CURENTA 3*13.87RON ELECTROZI 1*86.98RON SPRAY COLORANT 1*15.97RON SCARA 3*11 1*721.85RON PRETURILE SUNT FARA TVA
- Număr anunț
- DA28579862
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIGHETU MARMATIEI (CUI 18925999)
- Furnizor / câștigător
- KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.804 RON
- Valoare atribuită
- 1.804 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.