Atribuită Cumpărare directă

BATERIE LAVOAR 1*47.90RON COT TALPA 1/2 1*8.90RON GARNITURA 1'' 2*0.40RON RACORD FLEXIBIL 1*1.26RON RACORD FLEXIBIL BATERIE 2*8.40RON RACORD FLEXIBIL CHIUVETA 2*4.62RON PANZA BOMFAIER FASETE PLASA UMBRIRE 5*58.80RON BAT CHIUVETA 1*45.38RON RACORD FLEXIBIL BATERIE 2*7.98RON PLASA UMBRIRE 5*58.41RON FURTUN 1*198.32RON CONECTORI 4*4.20RON PRETURILE SUNT FARA TVA

Număr anunț
DA28579800
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIGHETU MARMATIEI (CUI 18925999)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.006 RON
Valoare atribuită
1.006 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.006 RON

din 1.006 RON estimat