Atribuită
Cumpărare directă
servicii de organizare spectacol in localitatea Birda in data de 8 si 9 sept 2021 . Achizitia serviciilor necesare pentru organizarea acestui eveniment se va face pentru intreaga gama de servicii,conform descrierii urmatoare: - servicii muzicale,servicii de prezentare spectacole, organizarea si sustinerea evolutiei artistilor conform programului ce va fi stabilit impreuna cu autoritatea contractanta. - pentru o buna publicitate a evenimentului ofertantul asigura mediatizarea scrisa prin afise pe A2 colorate-10 bucati,pe o pagina intreaga - servicii de catering pana in 100 de portii pentru invitatii - durata fiecarui recital va fi de minim 50 de minute. Pentru interpretare artistica la scena punem la dispozitie sistem de sonorizare. Interpretarea artistica va fi sustinuta de următorii artiști: ANDREEA VOICA și Formația Deian Galetin, Mihaela Belciu, Luci Ladariu și Formația Nicușor Țunea BAND, Deian Milovan KEBA & KEBA BAND și MELA IANOSEVICI, Loco DJ.
- Număr anunț
- DA28622790
- Autoritate contractantă
- COMUNA BIRDA (CUI 16414777)
- Furnizor / câștigător
- LOCODJ TM SRL (CUI 26254690)
- Cod CPV
- 79952100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.