Atribuită Cumpărare directă

dobe Creative Cloud, abonamentul lunar va ofera acces la intreaga colectie de instrumente CS6 si multe altele. Sunteti interesat de web design si app-uri pentru iPad, sunteti pregatit sa editati fisiere video? Adobe Creative Cloud va ofera toate aceste posibilitati, plus acces automat la toate produsele noi si la update-uri de indata ce au fost lansate. Datorita spatiului de stocare in cloud si abilitatii de a va sincroniza cu orice device, fisierele dumneavoastra sunt mereu acolo unde aveti nevoie. Creative Cloud este disponibil in varianta individuala sau pentru echipe si va ajuta sa creati si sa colaborati cu usurinta. Cei 20 de GB de spatiu de stocare in cloud si capabilitatile de sincronizare va permit sa va accesati fisierele cu incredere oriunde va aflati, si de pe orice dispozitiv. Cu Adobe Creative Cloud aveti acces la urmatoarele instrumente: Adobe Photoshop CC: creati lucrari de arta 3D uluitoare. Pregatiti imagini si texte pentru proiecte video, retusati imagini cu instrumentele Content-Aware si profitati de performanta mare chiar si atunci cand lucrati cu fisiere mari. Adobe Illustrator CC: proiectati cu viteza si precizie in mediul de 64-bit vector drawing. Adobe InDesign CC: Corel prelungire 1 an mentenanta

Număr anunț
DA28616405
Autoritate contractantă
Agentia Nationala a Functionarilor Publici (CUI 12979825)
Furnizor / câștigător
CAMERA DE PRINT SRL (CUI 37900893)
Cod CPV
48320000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.400 RON
Valoare atribuită
7.400 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.400 RON

din 7.400 RON estimat