Atribuită Cumpărare directă

K-SEPT Virucid Dezinfectant suprafete alcool 75% alcool, 10 L

Număr anunț
DA28650781
Autoritate contractantă
Liceul Teoretric ”George St. Marincu” (CUI 4711600)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.042 RON
Valoare atribuită
1.042 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.042 RON

din 1.042 RON estimat