Atribuită Cumpărare directă

mere

Număr anunț
DA28606501
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
AGRIMPEX O & B SRL (CUI 250953)
Cod CPV
03222321-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.550 RON
Valoare atribuită
5.550 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.550 RON

din 5.550 RON estimat