Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Banda reparatii 5 buc, Cauciuc roaba 2,Camera roaba 4 buc,Sfoara 10 buc, Diluant 15 buc, Pensule 19 buc, Cozi topor 5 buc,Racord scurgere 8 buc,Gratar soba 2 buc,Glet CT 126 1buc, Glet CT 1271 BUC, Colorant 8 buc, Manusi 30 per, Vaselina 2cutii, Vopsea lavabila 8 L 3 buc,,Tub neon 18 watt 25 buc.
- Număr anunț
- DA28524031
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI (CUI 29497103)
- Furnizor / câștigător
- EXCLUSIVE ROMARTA FASHION S.R.L. (CUI 22503844)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.425 RON
- Valoare atribuită
- 2.425 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.