Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse cleaning contine: Prosop hartie 2 piese 167 seturi, Hartie igienica 600buc, lavete umede 5piese la set,15 seturi, Bureti vase 25 seturi, Sapun lichid 1L 42 buc, Ace clor 36 buc, Detergent 2 kg 12 pungi, Pur/Fairy 1 L 42 buc, Cif 24 buc, Pronto lemn 1L 12 buc,Ajax 20 buc, Pronto spray 12 buc
- Număr anunț
- DA28524029
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI (CUI 29497103)
- Furnizor / câștigător
- EXCLUSIVE ROMARTA FASHION S.R.L. (CUI 22503844)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.390 RON
- Valoare atribuită
- 3.390 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.