Atribuită Cumpărare directă

Beton C20/25 CEMII/A-LL 42.5 R, PIETRIS NATURAL - pretul unitar include material, transport si pompa stationara 18 mc * 537.25 lei/mc = 9.670,50 Lei 9MC luni (09.08.2021) 9MC luni (16.08.2021)

Număr anunț
DA28500496
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
IBB-HIB ROMANIA S.R.L. (CUI 38092770)
Cod CPV
44114100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.670 RON
Valoare atribuită
9.670 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.670 RON

din 9.670 RON estimat