Atribuită Cumpărare directă

acumulator 110ah curent pornire 900(EN)dimensiune L-353.l-175.h-190 garantie 24 luni

Număr anunț
DA28659543
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Furnizor / câștigător
ZETAS BATROM IMPEX SRL (CUI 8522301)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.046 RON
Valoare atribuită
31.046 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.046 RON

din 31.046 RON estimat