Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorura de sodiu 0,9% sol.perf. 100ml x 20 fl.

Număr anunț
DA34540468
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.840.373 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.840.373 RON