Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice pentru proiectul “Reabilitarea, modernizarea si extinderea cladirii Scolii Gimnaziale “Bem Jozsef” Caraseu, comuna Culciu, judetul Satu Mare” si “Reabilitarea,extinderea si dotarea Scolii Gimnaziale Culciu – Mare, comuna Culciu, judetul Satu Mare” dupa cum urmeaza: - Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice pentru achizitia de servicii de proiectare si executie lucrari pentru obiectivul de investitie “Reabilitarea, modernizarea si extinderea cladirii Scolii Gimnaziale “Bem Jozsef” Caraseu, comuna Culciu, judetul Satu Mare” si - Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice pentru achizitia de furnizare dotari pentru obiectivele de investitie “Reabilitarea, modernizarea si extinderea cladirii Scolii Gimnaziale “Bem Jozsef” Caraseu, comuna Culciu, judetul Satu Mare” si “Reabilitarea,extinderea si dotarea Scolii Gimnaziale Culciu – Mare, comuna Culciu, judetul Satu Mare
- Număr anunț
- DA28625615
- Autoritate contractantă
- Comuna Culciu (CUI 3897041)
- Furnizor / câștigător
- ADAV LEARNING SM SRL (CUI 37827318)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.800 RON
- Valoare atribuită
- 59.800 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.