Atribuită
Cumpărare directă
CONTROLUL PERIODIC ANUAL AL PERSONALULUI CU ATRIBUTII IN SIGURANTA TRANSPORTULUI DE PERSOANE PENTRU URMATORI CONDUCATORI AUTO TRANSPORT PERSOANE: - VOICU ELVIS BOGDAN DATA EXPIRARE 27.08.2021; - UDRESCU ION DATA EXPIRARE 27.08.2021; - GLAVAN MARIUS DATA EXPIRARE 28.08.2021; - MINDOIU DUMITRU DATA EXPIRARE 28.08.2021; - PREDA RAZVAN DATA EXPIRARE 01.09.2021; - CORNEA CRISTIAN DATA EXPIRARE 02.09.2021. CONDUCATORII AUTO SE VOR PREZENTA LA SEDIUL CLINICII INAINTE DE DATA EXPIRARII AVIZULUI MEDICAL EXISTENT, PENTRU EXAMINARE FISA SIGURANTA CIRCULATIEI SI ELIBERAREA AVIZULUI MEDICAL.
- Număr anunț
- DA28629693
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
- Furnizor / câștigător
- B&B ASSESS MEDICAL SRL (CUI 35135493)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.