Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI DE IGIENIZARE SCOALA GIMNAZIALA STR CRIZANTEMELOR NR. 5, COMUNA SATCHINEZ - lucrarile se vor executa in baza documentatiei atasate prezentei achizitii - Aveti obligatia de a intocmi oferta si a o depune la sediul Scolii Gimnaziale Satchinez pana la data de 18.08.2021. - Oferta se intocmeste cu respectarea documentatiei atasate. - Valoarea ofertei financiare trebuie sa fie mai mica sau egala cu valoarea de 40.336,13 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA28573278
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Satchinez (CUI 29161943)
- Furnizor / câștigător
- ALEX & ALEXIA S.R.L. (CUI 21887291)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.336 RON
- Valoare atribuită
- 40.336 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.