Atribuită
Cumpărare directă
ETERGENT PARDOSELI 5L PARFUMAT L 150 GALEATA PVC CU STORCATOR 12L 37X25X23CM BUC 35 MATURA STRADALA CU COADA LEMN (100CM) 35 X 5 X 1,5CM BUC 30 DETARTRANT ANTIRUGINA ANTICALCAR 750ML L 20 PERIE WC CU SUPORT 13X13X35CM BUC 15 MATURA PVC CU COADA (100CM) 2X20CM BUC 180 SOLUTIE GEAM 750ML CU PULV BUC 50 FARAS CU COADA 25X28X100CM BUC 40 MOP CU COADA BUC 100
- Număr anunț
- DA28641733
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.127 RON
- Valoare atribuită
- 2.127 RON
- Data publicării
- 27.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.