Atribuită Cumpărare directă

alcool sanitar 70%, pH între 6,5-8, temperature de congelare -35 grade C, tempertura de inflamabilitate aprox 30 grade C, produs cu rol antiseptic pentru uz extern, avizat de Ministerul Sănătății și Comisia de BIOCIDE VORONA" BUC 100 BURETE ABRAZIV + CANELURA 9X6X4 BUC 50 CLOR TIP ACE 1L (SANO) BUC 50 Detartant flacon a 5 l - utilizat pentru îndepărtarea rapidă și fără efort a depunerilor de piatră. Să fie folosit pentru toalete și alte obiecte sanitare. Să poatîă fi folosit și pe suprafețe placate cu gresie sau faianță, precum și pentru curățarea zidăriilor, betonului, straturilor vechi de vopsea de pe lemn sau metal BYO BUC 30 "Detergent automat 14 kg. - să poată fi folosit pentru toate tipurile de mașini de spălat, să curățe și să îndepărteze petele dificile. SAVEX" SAC 10 Detergent de pardoseli - să fie folosit pentru toate tipurile de pardoseli, inclusiv epoxidice. Să nu necesite clătire. Să confere strălucire, să protejeaze, să parfumeze, să distrugă bacteriile și să respingă insectele. Ambalaj bidon de 5 litri. FABI BUC 50 Detergent mașina de spălat pardoseli- detergent pentru curățenie și întreținere într-o singură etapă, în canistră de 10 litri. Pentru curățenia pavimentelor într-o singură etapă. Să producă un strat protector de tenside pe pavimente. Acest strat poate fi lustruit cu mașina de lustruit. Protejează pielea și este garantat pentru un aspect și miros plăcut al pavimentelor. SANO BUC 1 Dezinfectant pe baza de clor 750ml Cloret BUC 50 Faras cu coada 225x75

Număr anunț
DA28559968
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.598 RON
Valoare atribuită
7.598 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.598 RON

din 7.598 RON estimat