Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT PARDOSELI FABI MOV 5L Compozitie: apă, substanțe tensioactive nonionice 5 - 15%, benzalconium chloride 2%, conservant, parfum, coloranți; aspect: lichid de culoare portocaliu/mov; densitate relativă: 1,06; pH : 6 – 8 BUC 20 DETERGENT PARDOSELI SANO FLOOR PLUS 4L Contine: până la 0,05% Geraniol, <5.0 % Isopropyl Alcohol, 5.0-15.0% agenți tensioactivi anionici și nonionici, Benzisothiazolinone, parfum (Citral, Citronellol, Coumarin, Hexyl, Cinnamal, Limonene și Linalcool), apă și un pH 7.0-9.0 BUC 30 GEL DESFUNDAT TEVI AXIAL 1L formulă ce acționează în forță și dizolvă depunerile, acționeză prin apă, nu atacă țevile, elimină mirosurile neplăcute provenite din depuneri organice (contine hidroxid de sodiu) BUC 15 "DOMESTOS 750ML conține hipoclorit de sodium, 95%Cl active, >=3 - <5 rapid biodegradabil; Cocamine Oxide >=1 - <2; Sodium hydroxide >=0.3 - <1. Amestecuri de hipoclorit de sodiu clasificate Acvatic Acut Categoria 1 (H400) conţinând mai puţin de 5% clor active; pH : 13; Densitate : 1 - 1.1 g/cm3" BUC 50 CLOR SANO 2L Contine: Hipoclorit de sodiu<5,Amines, C12-18(even numbered)- alkyldimethyl Noxides 0,12–0,4, înălbitori pe bază de clor<5% BUC 40 sanitar dezinfectant pentru scaun WC, parfumat, ambalat la bidon de 1 L FABI BUC 50 Odorizant WC solid 5in1 Conține: > 30% surfactanți neionici, <5% surfactanți anionici 55G Domestos BUC 50 odorizant gel pentru toaletă 5 în 1, cu 6 discuri WC tip ștampilă, lavender/lime zest/marine, ce previne calcarul, curăță și împrosp
- Număr anunț
- DA28559909
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.018 RON
- Valoare atribuită
- 8.018 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.