Atribuită
Cumpărare directă
BURETI VASE CANELTA DIN SPUMA CU SUPR ABRAZIVA BUC 90 BURETE VASE INOX 3BUC/SET SET 20 CLOR ACE 2L BUC 28 COS GUNOI PVC 10L BUC 50 CIF 500ML BUC 20 NUFAR 1L BUC 67 CALGON 500GR BUC 21 DETERGENT RUFE AUTOMAT SAVEX KG 120 DETERGENT RUFE MANUAL SAVEX KG 110 DETERGENT FAIRY 800ML BUC 83 PUR VASE 800ML BUC 29 DETERGENT RIVEX 1,5L BUC 50 DETERGENT MR PROPER 1L BUC 77 DOMESTOS 2L BUC 35 DEZINFECTANT WC DUCK 750ML BUC 44 FARAS PVC BUC 29 GALEATA PVC 10L BUC 5 GALEATA DREPTUNGHIULARA 10L CU STORCATOR BUC 54 GEL MR MUSCLE 1L BUC 52 MATURA SORG CU COADA BUC 18 MATURA STRADALA LATA CU COADA LEMN 40CM BUC 4 MATURA STRADALA REFLECTORIZANTA VERDE BUC 8 ODORIZANT WC SOLID BREF BILE BUC 30 PAHARE UF 100BUC/SET SET 5 AXION 400G BUC 26 PERIE WC CU SUPORT BUC 30 POMPA CHIUVETA BUC 15 PRAF AJAX 450G BUC 26 PROSOP PLIAT ZZ 2STR 150BUC/PACH PACH 35 REZERVA MOP BUMBAC 250G BUC 127 REZERVA ODORIZANT AIRWICK 260ML BUC 30 REZERVA ODORIZANT GLADE 269ML BUC 20 SACI MENAJ 60L 50BUC/SET SET 75 SACI MENAJ 35L 50BUC/SET SET 65 SACI MENAJ 120L 10BUC/SET SET 65 SACI MENAJ 240L 10BUC/SET SET 75 RIVEX 750ML GEAMURI BUC 58 PRONTO 300ML BUC 33 BAYGON 400ML BUC 30 STERGATOR GEAM CU COADA TELESCOPICA BUC 5
- Număr anunț
- DA28553350
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.996 RON
- Valoare atribuită
- 8.996 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.