Atribuită
Cumpărare directă
Set compatibil cu Medtron Accutron CT, compus din: o seringa 200 ml tip EZ 200 ELS (Easy Loading System), un racord (tub conector pacient) 150 cm si un tub aspiratie. Setul este sterilizat cu EO, realizat din polietilena/polipropilena, fara latex si silicon, non-toxic, non pyrogenic, corespunde normelor de securitate. Set ambalat individual. Prezinta marcaj CE. Certificat de conformitate de la producator. Comanda 4709
- Număr anunț
- DA28626121
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- ZENMED SOLUTIONS S.R.L. (CUI 16574751)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.360 RON
- Valoare atribuită
- 1.360 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.