Atribuită
Cumpărare directă
UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 45453100-8 Lucrari de renovare (Rev.2) DESCRIERE: DESFACERI INVELITOARE 99mp DESFACERE SARPANTA DIN LEMN 99mp DECAPAT 52mp MANIPULARI 2.6 t DECAPAT BALCON 1.6mp JGEABURI DE TABLA ML 30.00 BURLANE DIN TABLA ML 36.00 TABLA ACOPERIS 0.45 MM MP 99.00 ASTERIALA MP 99.00 REABILITARE STREASINA ML 9.00 TINCI MP 52.00 TENCUIALA 5 CM MP 52.00 VAR MP 52.00 REABILITARE ORNAMENTE FATADA ML 31.00 REABILITARE CONSOLIDARE BALCON MP 2.30 ZIDARIE PLINA MC 5.04 CONSOLIDARE HORNURI MP 9.60 ZIDARIE BCA MC 2.80 STALPI BETON MC 1.00 TERMOSISTEM MP 17.00 DECORATIVA MP 17.00 mai putin
- Număr anunț
- DA28622914
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- HERZ CONSTRUCT SRL (CUI 33730397)
- Cod CPV
- 45453100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.711 RON
- Valoare atribuită
- 56.711 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.