Atribuită Cumpărare directă

Servicii de evaluare bunuri imobile - 4 bunuri imobile terenuri - in vederea concesionarii bunurilor.

Număr anunț
DA28620455
Autoritate contractantă
COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
Furnizor / câștigător
HUSERAŞ ANDREI-NICOLAIE - EVALUATOR AUTORIZAT (CUI 35631110)
Cod CPV
79419000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat