Atribuită Cumpărare directă

Efectuare lucrari de terasare pamant si manipulare material vegetal, in vederea unfiintarii unei statii de compost

Număr anunț
DA28608650
Autoritate contractantă
Servicii Publice Locale SRL (CUI 27456085)
Furnizor / câștigător
VIP TERRALAND GROUP SRL (CUI 37534598)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat