Atribuită
Cumpărare directă
Servicii pentru evenimente, conform cu oferta, care cuprind : spectacole medievale, ateliere de tir cu arcuri, exponate specifice Evului Mediu, concert de muzica medievala si spectacol pirotehnic, in data de 18.08.2021 in Parcul „Mihai Eminescu” din Municipiul Arad in cadrul actiunii „Zilele Aradului , editia 2021” in perioada 16-29 august 2021.
- Număr anunț
- DA28553738
- Autoritate contractantă
- Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
- Furnizor / câștigător
- LUPUS DACUS AETERNUS SRL (CUI 37386068)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.