Atribuită Cumpărare directă

sistem de sunet L'acoustics -10 kw, Mixer digital Midas, set microfoane formație, set mic wireless, operare, transport.- Proiect „Ziua Culturii Maghiare de la Mirăslău”, 22 august 2021.

Număr anunț
DA28553854
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Furnizor / câștigător
WATTECH PRODUCTION SRL (CUI 30435058)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat