Atribuită
Cumpărare directă
Asigura personal calificat in vederea prelucrarii de date. a) Pe baza datelor lunare de la S.T.S. cu fişele de solicitare şi le prelucrează în vederea generării situaţiilor statistice lunare, informare Manager General, pentru Ministerul Sănătăţii, I.S.U., C.O.S.U.; b) Pune la dispozitie situatii statistice pentru: - timp mediu din dispecerat pe grade de urgenţă; - timp mediu de ajungere la caz (urban, rural); - timp mediu de terminare a misiunilor pe grade de urgenţă; - timp mediu de ajungere la caz pe grade de urgenţă; - total solicitări, din care cu medic; - centralizatoare solicitări pe: substaţii, maşini, pe substaţii şi pe zile, pe maşini şi pe zile, pe grade de urgenţă; c) are obligativitatea fidelităţii faţă de angajator în executarea atribuţiunilor de serviciu; d) păstrează confidențialitatea datelor și informațiilor la care are acces; e) îndeplineşte şi alte sarcini transmise verbal sau în scris, în conformitate cu activitatea pe care o desfăşoară şi cu actele normative în vigoare; f) răspunde de executarea sarcinilor pe care le are în limitele prevederilor legale şi cu respectarea tuturor actelor normative în vigoare în acest domeniu de activitate; g) actualizare si mentenanta site ambulance-ct.ro; h) formuleaza raspuns la solicitarile din partea MS, DSP si alte institutii in ceea ce priveste activitatile desfasurate in cadrul compartimentului Statistica; i) colecteaza si reincarca cartusele din cadrul comparimentelor SAJ Constanta j) dupa intocmirea situati
- Număr anunț
- DA28584905
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- ITEK PRO SERVICES SRL (CUI 32056077)
- Cod CPV
- 72312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.