Atribuită Cumpărare directă

Servicii de amenajare si intretinere a parcurilor si zonelor verzi in municipiul Medias: activitati care includ tuns iarba si vegetatie ierboasa, greblarea si tocarea/transportul resturilor vegetale rezultate, alte activitati specifice de indepartare (greblare, strangere) necesare pt intretinerea spatiilor verzi. Suprafata pe care se intentioneaza sa se execute servicii de intretinere este de 60.000 MP. Serviciile vor fi prestate pe baza de comanda, pe spatiile verzi publice de pe raza mun. Medias. Durata contractului de servicii va fi de max. 3 luni de la data semnarii

Număr anunț
DA28515093
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
NICOLAS GARDEN WGSN SRL (CUI 32005774)
Cod CPV
77310000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.400 RON
Valoare atribuită
23.400 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.400 RON

din 23.400 RON estimat