Atribuită Cumpărare directă

CABLU SILICONIC 3X1.5 OLFLEX HEAT- 160ml; CABLU MCCG 4X2.5- 160ml; CABLU ACYABY 4X16-450ml

Număr anunț
DA28505087
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
Cod CPV
31300000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.362 RON
Valoare atribuită
6.362 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.362 RON

din 6.362 RON estimat