Atribuită
Cumpărare directă
LAMPA SEMNALIZARE LED 220V AC : - CULOARE ALBA = 2 BUC - CULOARE ROSIE = 2 BUC - CULOARE VERDE = 2 BUC; BEC LED 100W E27 PHILIPS E27= 20 BUC; PROIECTOR LED 50W 6500K LOHUIS= 6 BUC; TUB FLUORESCENT 18W PHILIPS= 10 BUC; TUB FLUORESCENT 36W PHILIPS= 10 BUC.
- Număr anunț
- DA28504750
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
- Cod CPV
- 31530000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 897 RON
- Valoare atribuită
- 897 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.