Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI REPARATII CURENTE REFACERE INSTALATII TERMICE POD MANSARDA SALA CURS AN 3 + SALA SPECTACOL (Facultatea de Teatru) - montare, punere in functiune, probe instalatie termice -evacuare deseuri rezultate in urma lucrarilor CANTITATI LUCRARI CONFORM DEVIZ ATASAT SUNT INCLUSE CHELTUIELILE CU MANOPERA, MATERIALE, EVACUARE DESEURI TERMEN DE GARANTIE 24 DE LUNI DE LA DATA RECEPTIEI

Număr anunț
DA28537972
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
SOHO EDILITAR CONSTRUCT SRL (CUI 37881570)
Cod CPV
45331100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.617 RON
Valoare atribuită
113.617 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113.617 RON

din 113.617 RON estimat