Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI REPARATII CURENTE REFACERE INSTALATII ELECTRICE POD MANSARDA SALA CURS AN 3, SALA SPECTACOL

Număr anunț
DA28507875
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
SOHO EDILITAR CONSTRUCT SRL (CUI 37881570)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.837 RON
Valoare atribuită
97.837 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.837 RON

din 97.837 RON estimat