Atribuită Cumpărare directă

Cazare pentru 1 persoană în cameră single, 5 nopți: 12,13 august 2021, 18,19,20 august 2021.

Număr anunț
DA28559483
Autoritate contractantă
MUZEUL NAȚIONAL CONSTANTIN BRÂNCUȘI (CUI 41131267)
Furnizor / câștigător
MANOLO 92 LOGIS (CUI 31941240)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat