Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanța de specialitate în domeniul situațiilor de urgență (apărarea împotriva incendiilor și protecția civilă), consultanță de specialitate privind intervenția în situații de urgență, atunci când situația o impune sau la cererea beneficiarului serviciilor si Planificarea si executarea de controale tehnice proprii periodice, planificate conform prevederilor Legii nr. 307/2006 actualizate.
- Număr anunț
- DA28536622
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
- Furnizor / câștigător
- PFA COTET CRINEL (CUI 36758902)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.