Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta concesiune serviciu distributie gaze naturale constand in intocmire documentatie de atribuire in varianta de finantare publica din bugetul local si finantare privata (Etapa 1). Serviciile de consultanţă consta în sprijinirea activităţii autoritatii contractante, pentru elaborarea documentelor/documentaţiilor necesare parcurgerii etapelor procesului de concesiune şi/sau pentru implementarea unor programe de prevenire/diminuare a riscurilor în atribuirea contractului de concesiune, vizând etapele de planificarea/pregătire a procesului, cu respectarea Hotararii nr. 209 din 3 aprilie 2019 pentru aprobarea Cadrului general privind regimul juridic al contractelor de concesiune a serviciului de utilitate publică de distribuție a gazelor naturale, procedurile pentru acordarea concesiunilor, conținutul-cadru al caietului de sarcini actualizată cu modificările și completările ulterioare. Serviciile de consultanţă nu includ organizarea/aplicarea procedurii de atribuire, asistenta pentru executarea/monitorizarea implementării contractului si nici consultanta în raport cu activitatea comisiei de evaluare şi/sau soluţionarea contestaţiilor.
- Număr anunț
- DA28584489
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- ZOOM CONSULT TEAM SRL (CUI 37186132)
- Cod CPV
- 71311000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.