Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de elaborare a unui studiu de oportunitate referitor la modalitatea de organizare si gestionare a unor servicii publice ale municipiului Beius , astfel: Studiu de oportunitate pentru servicii comunitare de utilitati publice, cf. legii nr.51/2006 si studiu de oportunitate pentru servicii de administrare a domeniului public si privat cf. ordonantei nr. 71/ 2002, in conformitate cu cerintele caietului de sarcini anexat.
- Număr anunț
- DA28499359
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
- Furnizor / câștigător
- ZOOM CONSULT TEAM SRL (CUI 37186132)
- Cod CPV
- 79311100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.