Atribuită
Cumpărare directă
Primăria Municipiului Slatina solicită, pentru buna desfășurare a activității din cadrul Direcțiilor, Serviciilor, Birourilor și Compartimentelor din instituție, încheierea pentru o perioadă de 12 luni a unui contract de prestare servicii de întreținere lunară a 9 copiatoare și 64 de imprimante, conform caietului de sarcini atașat.
- Număr anunț
- DA28633183
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- SALUM SRL (CUI 17796659)
- Cod CPV
- 50313200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.996 RON
- Valoare atribuită
- 24.996 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.