Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice pentru obiectivul de investitie "EXTINDERE SI REPARATII CAPITALE SEDIU PRIMARIE IPOTESTI, JUDETUL SUCEAVA

Număr anunț
DA28526590
Autoritate contractantă
COMUNA IPOTESTI (CUI 4244172)
Furnizor / câștigător
BURLUI IULIA-OLGA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 19322171)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat