Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea de servicii de evaluare stoc de marfă compus din articole vestimentare: un nr. de 1782 bucăți - Tricouri și malete, un nr. de 1613 bucăți – cămași bărbați, un nr. de 589 bucăți – pantaloni denim, un nr. de 14673 bucăți - bluze bărbați (bluze, hanorac – barbați, femei si copii), un nr. de 809 bucăți - fuste femei/jupă, un nr. de 10432 bucăți – Pantaloni, colanți și salopete, un nr. de 464 bucăți - pijamale fete, un nr. de 963 bucăți – curele, un nr. de 550 perechi - botoșei, un nr. de 208 perechi - pantofi barbați, femei, etc., precum si raport de evaluare, conform caiet de sarcini atasat. Bunurile se află depozitate pe raza județului Suceava.
- Număr anunț
- DA28627746
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala de Administrare a Bunurilor Indisponibilizate (CUI 36461480)
- Furnizor / câștigător
- CORAL GALLERY S.R.L. (CUI 17851257)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.