Atribuită Cumpărare directă

Servicii realizare studiu Plan de acțiune comun pentru o piață integrată a muncii la frontiera RO-HU, în cadrul proiectului ”Cross-border network to support the professional career development in the border region/ Rețea transfrontalieră pentru susținerea dezvoltării carierei profesionale în regiunea de graniță (ROHU 331). In vederea acceptarii de catre autoritatea contractanta, va rugam sa completati formularele atasate. Acestea inpreuna cu documentele relevante care sa justifice experienta personalului responsabil cu implementarea contractului vor fi transmise pe adresa de email livia.baruta.bh@anofm.gov.ro

Număr anunț
DA28641182
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BIHOR (CUI 6961289)
Furnizor / câștigător
RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
Cod CPV
79311100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.000 RON
Valoare atribuită
77.000 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.000 RON

din 77.000 RON estimat