Atribuită
Cumpărare directă
Abonament lunar - JuristPRO - Sistem de gestionare, administrare si monitorizare a dosarelor litigioase. Serviciu de gestionare şi monitorizare a dosarelor de instanţă şi altor documente cu caracter necontencios. Va transmit atasat Caietul de sarcini. Asteptam propunerea tehnica pe adresa de e-mail: marius.chirila@madr.ro. Acceptul in SEAP se va da dupa primirea propunerii tehnice.
- Număr anunț
- DA28581428
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 72512000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.400 RON
- Valoare atribuită
- 7.400 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.