Atribuită
Cumpărare directă
Pachet JURISTPRO- un sistem integrat de management dosare de instanta pentru un numar de 6 utilizatori, care include: import automat al dosarelor de instanta cu toate datele acestora, actualizare automata a dosarelor nou aparute, actualizare automata a dosarelor de pe just.ro si scj.ro, atasare legislatie si practica judiciara din ilegis, monitorizare firme in Buletinul procedurilor de insolventa, alerta e-mail si/ sau sms pentru orice noutate aparuta pe just.ro si scj.ro in dosarele introduse, orice aparitie in BPI pentru CUI-urile introduse in dosare, calendar termene actualizat automat, stare dosar in mod automat si legatura cu speta dosarului, raportare complexa: raport de activitate, raport statistic, raport client, tabel pivot- editabil si costumizabil, raportari specifice pentru organele de control si/ sau conducatorul unitatii in PDF si Excel. Se asigura suport pentru orice problema intampinata in utilizare
- Număr anunț
- DA28535627
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 72212610-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.850 RON
- Valoare atribuită
- 3.850 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.