Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de utilizare și actualizare program de legislație și jurisprudență conform ofertei tehnico-finanicare trimisă și inregistrata la sediul POLITIEI LOCALE A MUN BACAU cu nr. 5417/07.04.2021 01.04.2021 care au la bază semnarea unui contract Abonament lunar - actualizarea zilnică a bazei de date LEGIS - pachet rețea pentru un număr nelimitat de utilizatori din rețeaua locală a instituției, toate calculatoarele fiind situate în același sediu - mentenanță program (service pentru incidente din vina programului); - versiune web cu acces online (minim 2 utilizatori)
- Număr anunț
- DA28518352
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare atribuită
- 900 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.