Atribuită
Cumpărare directă
SUPORT PT CUPTOR + TAVI, PENTRU CAMINUL PERSOANE VARSTNICE VARATEC, COM.AGAPIA: Suport cuptor 1 bucata Dimensiuni (cm): 71*61*65 suporti: 6 Structura: otel-inox Cuva GN1/1-65- 10 bucati Dimensiuni (cm): 53*32.5*6.5 Capacitate: 8.5lt Structura: inox Tava aluminiu 60*40-10 bucati Dimensiuni : 60*40 cm Structura : aluminiu
- Număr anunț
- DA28565869
- Autoritate contractantă
- COMUNA AGAPIA (CUI 2614112)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
- Cod CPV
- 39314000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.510 RON
- Valoare atribuită
- 3.510 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.