Atribuită Cumpărare directă

cuptor electric cu convectie si abur pentru 20 de tavi, 20 de tavi, suport si carucior

Număr anunț
DA28524048
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni (CUI 18252337)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
Cod CPV
39314000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.206 RON
Valoare atribuită
18.206 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.206 RON

din 18.206 RON estimat