Atribuită
Cumpărare directă
Reparare Masina de tuns iarba 1 Aparatoare de curea 62907041600 1,00 Buc 26,83 2 Curea 62907042101 1,00 Buc 49,68 3 ?urub IS-P5x20 (1 - 2 Nm) 91040074289 1,00 Buc 3,24 4 rulment cu bile 6001-2RS 95030035131 1,00 Buc 22,48 5 62907060722 62907060722 1,00 Buc 53,37 6 ax cu?it 62907020705 1,00 Buc 488,19 7 fulie de curea trapezoidal? 62907002501 1,00 Buc 224,02 8 Cutit 62907020100 7,00 Buc / 31,75 total 222,25 9 Demontat/montat curea transmisie S160 1,00 UM 20,13 10 Demontat/montat cutite S1082 1,00 Ore 70,00 11 Demontat/montat rulment S86 1,00 UM 23,28 12 Demontat/montat fulie motor S869 1,00 UM 35,00 TOTAL FARA TVA (RON) 1238,47 lei
- Număr anunț
- DA28541270
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL TECH SRL (CUI 1971141)
- Cod CPV
- 50530000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.238 RON
- Valoare atribuită
- 1.238 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.